Turen starter ved veien i Oksevåg og går inn i hyttefelt. Man er nødt til å krysse to elver på veien - den ene har bru, den andre har ikke. Det er en del sti å følge store deler av turen, men når man begynner stigningen opp mot Svartberget er det ikke tydelig sti lenger. Det er litt ur, men ellers veldig greit å gå. På toppen får du nydelig utsikt over Oksevåg.
Parkering: Man kan parkere ved veien hvor turen starter. Der er også parkeringsplass, men vi ber om at man tar hensyn til å parkere ved å bruke minst mulig plass slik at man ikke er i veien for hytteiere.
Vær obs på: I starten av våren kan det være flom i elvene, så ha gode sko. Det kan være rein i området. Dette er et hytteområde, så vi ber om at turgåere respekterer dette, og ikke lager for mye støy og ikke går for nærme hyttene.
Koden er plassert på varden.
Navn | Besøk |
---|---|
Anita Bjørnstad Nilsen | 2 |
Kirsti Krogh | 1 |
Øystein Persen | 1 |
Jessy Wikström | 1 |
Marita Wiik | 1 |
Leander Røvik | 1 |
Randi Myhre Larssen | 1 |
Aleksander Fallsen | 1 |
Mona-Kirsti S. Persen | 1 |
Elin Boge | 1 |
Dato | Antall besøk |
---|---|
11. okt | 1 |
13. aug | 2 |
25. jul | 2 |
23. jul | 2 |
18. jul | 1 |
15. jul | 2 |
14. jul | 2 |
28. jun | 2 |
22. jun | 3 |
19. jun | 1 |