Det kan være litt vanskelig å finne stien, men det går en sti fra veien. Den er på venstre siden av veien ut av Kunes retning mot Ifjord, og opp lags fjellsiden.
Turen er enkel, men med litt stigning. Det er hovedsakelig en skogstur. Turen er ca. 4,6 km. Det er sti i starten, men når stigningen begynner er det ikke så mye sti lenger.
Parkering: Man kan parkere nær stien, for eksempel ved skolen og gå litt etter veien. Eller man kan parkere nærmere butikken å gå etter veien.
Vær obs på: Det kan være mye mygg og fluer. Ta hensyn til trafikk når du går langs veien.
Koden er plassert på turkasse ved em treklynge rett over toppen. Det kan være litt vanskelig å se (det kan hende det er en gammel kode der fra tidligere år, men det er den koden som gjelder).
Turkasse på denne turen er en av 7 turkasser som er plassert ut av Kunes Trimgruppe. Turkart for disse turene kan man få på butikken på Kunes.
Navn | Besøk |
---|---|
Finn Einar Graff | 1 |
Rolf Daniel Jenssen | 1 |
Hans Johan Aslaksen | 1 |
Aleksander Fallsen | 1 |
Thord Karlsen | 1 |
Eva Pedersen Biti | 1 |
Sigrid Olsborg | 1 |
Erna Pettersen | 1 |
Jessy Wikström | 1 |
Michael Bech | 1 |
Dato | Antall besøk |
---|---|
10. okt | 1 |
05. okt | 2 |
06. sep | 1 |
29. aug | 1 |
30. jul | 1 |
29. jul | 1 |
24. jul | 1 |
20. jul | 1 |
04. jul | 2 |
03. jul | 1 |