Parker på vestsiden av Jakobselva, f.eks på parkeringsplassen ved starten på grusveien som går opp langs elva. Gå riksveien bort til svingen i Skittenelv (over brua). Følg traktorveien opp forbi en brun hytte og videre opp på et platå. Derfra følger du en terrengvei som går helt opp til masta. Du ser masta tydelig under største delen av denne turen.
Det er også mulig å parkere ved det gamle steinuttaket på vestsiden av svingen i Skittenelv. Derfra kan du gå rett opp i terrenget. Vær vennlig å ikke parker på private veier eller rundt hus/hytter i området - vis hensyn :)
OBS. Det er ennå en god del snø opp mot toppen her. Ta derfor med truger om du ikke vil gå i snø. Eller vent til senere i sesongen.
Navn | Besøk |
---|---|
May Britt Harila | 14 |
Elisabeth Schanche | 12 |
Kari Pettersen Harila | 11 |
Ove Solsvik | 10 |
Trygg Jakola | 7 |
Katharine Jakola | 4 |
Anstein Nilsen | 3 |
Annbjørg Albrigtsen | 3 |
Marita Jakola Skansen | 3 |
Andreas Rystrøm | 3 |
Dato | Antall besøk |
---|---|
18. okt | 1 |
17. okt | 1 |
15. okt | 1 |
14. okt | 1 |
13. okt | 1 |
06. okt | 1 |
05. okt | 1 |
03. okt | 3 |
30. sep | 1 |
29. sep | 1 |